Про клініку

Ласкаво просимо до Дитячої клініки МАЛІ! Як зрозуміло з назви, наша увага повністю прикута до дітей - від нарождення до 18 рочків!

Про гармонійний розвиток дітей в МАЛІ піклуються дитячі лікарі різних спеціальностей: педіатри, дитячі неврологи, ортопеди та хірурги, отоларингологи, кардіологи, гастроентерологи, імунологи, ендокринологи. Також в нас приймають логопеди та психолог.

Приходьте до нас на масаж, лікувальну гімнастику, фізіотерапевтичні процедури, на вакцинацію сучаснимі безпечними вакцинами, за дитячими довідками до школи, садка або у басейн.

 

Ми допомагаємо дітям рости здоровими, адже вважаємо, що недостатньо дати дитині пігулку. Здоров'я - поняття різноманітнє, тому в МАЛІ ми створюємо доброзичливу френдлі атмосферу та займаємось питаннями здоров'я взагалі. Багато уваги приділяємо темі профілактики захворювань, тому батьки звертаються до нас не тільки тоді, коли дитина вже захворіла.

Консультації, мастер-класи, освітня діяльність спеціалістів з питань дитячого здоров'я, харчування, фізичного та інтелектуального розвитку дитини. В нас завжди можна отримати рекомендації та поради спеціалістів про те, як дбати, аби дитина зростала здоровою та щасливою.

До речі, багато цікавої інформації можна отримати з наших сторінок на фейсбуці та в інстаграм. Підписуйтесь! Та ласкаво просимо до МАЛІ! :)

Наша команда


В нас працюють лише чуйні та досвідчені лікарі, яким допомагає команда професійних адміністраторів. Нашим завданням є не лише якісна медична допомога маленьким пацієнтам, але й підтримка батьків.


Наші лікарі
Записатись на прийом

Корзина

Ваш кошик порожній.