колики
Коліки, закрепи та інші проблеми травлення
11.10.2017

У суботу, 27 лютого, відбулася чергова зустріч # Мамаклуб від журналу «Мой ребенок», на якій виступила з лекцією педіатр дитячої клініки MALI Тетяна Конотопська.

Майбутні матусі, батьки з дітьми, іграшки, дитячі книжки та яскраві надувні кульки створили в затишному кавовому ресторані атмосферу сімейного свята. Поки діти розважалися в ігровій зоні та ласували ароматною випічкою і розфарбовували картинки, мами з'ясовували, як ростити карапузів здоровими та щасливими.

Цього разу ми говорили про те, як формується імунітет у дітей і що потрібно, щоб вони не хворіли. Лікар-педіатр, головний лікар дитячої клініки «Малі» Тетяна Конотопська розповіла, чи варто робити додаткову вакцинацію від поліомієліту, відповіла на хвилюючі багато мам питання про те, як підготувати малюка до дитячого садка, а потім захистити від вірусів в дитячому колективі. Досвідчений педіатр підказала, як не створювати зайве стерильну обстановку, дотримуючись правил гігієни, і скільки разів на рік може хворіти дитина, створюючи тим самим імунітет.

Джерело: Мой ребенок

Фото: "Бурда-Україна"

Записатись на прийом

Корзина

Ваш кошик порожній.