Юрій Христенко

Юрій Христенко дитячий ортопед-травматолог, дитячий хірург

 

МЕДИЧНИЙ СТАЖ

17 років

 

ТРЕНІНГИ, КОНФЕРЕНЦІЇ

Науково-практична конференція «Техніки остеосинтезу нижньої кінцівки»

 

ОСВІТА

  • Медичний факультет Сумського державного університету за спеціальністю «Лікувальна справа»
  • Інтернатура на базі кафедри «Дитячої хірургії» Харківського державного медичного університету та Сумської обласної дитячої лікарні

 

ДЕ ПРИЙМАЄ?

В МАЛІ на Вишгородської; в МАЛІ на Софіївській Борщагівці

 

СТРАТЕГІЯ ЛІКУВАННЯ

Чим раніше почати лікування, тим кращі результати.

 

ВАРТІСТЬ КОНСУЛЬТАЦІЇ

520 UAH

ЗАПИС ONLINE

Мене звати Юрій Христенко.

Працюю дитячим хірургом та ортопедом-травматологом. Спеціалізуюсь на лікуванні травм, вродженої та набутої ортопедичної патології, хірургічної патології.

У 2002 році закінчив медичний факультет Сумського державного університету за спеціальністю «Лікувальна справа» і проходив інтернатуру на базі кафедри «Дитячої хірургії» Харківського державного медичного університету та Сумської обласної дитячої лікарні.

Додатково отримав спеціалізацію з дитячої ортопедії і травматології в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика.

Мій досвід з 2004 року охоплює роботу як в поліклініці, стаціонарі, так і у складі бригади швидкої допомоги. За роки роботи практикуючим дитячим хірургом та ортопедом-травматологом переконався, що, в першу чергу, рання діагностика вроджених патологій, а також своєчасне виявлення набутої патології забезпечить найбільш успішне лікування дитини. Саме тому, для мене завжди було важливим доносити всю необхідну інформацію до батьків нашої малечі з метою їх вчасного інформування про будь-які відхилення та хвороби. В свою чергу, досить часто саме невідкладне звернення батьків до лікаря зможе попередити можливі відхилення та виключити потенційні ризики і хвороби дитини, які можуть датися взнаки навіть у дорослому віці.

Впевнений, що тільки разом – лікар та батьки, у тісній та взаємодовірливій співпраці, зможуть уберегти здоров`я наших дітей.