Оксана Кусевич
07.04.2019
Ірина Фединець
06.11.2020

Ірина Грищук

педіатр

Привіт, мене звати Ірина. Я лікар-педіатр. В 2013 році закінчила Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця в Києві.

Протягом 4-х років працювала в обласному спеціалізованому Будинку дитини, де я супроводжувала діток і контактувала з ними кожен день, була їм і за маму і за тата, тому я можу зрозуміти батьків, їхні страхи і побоювання стосовно здоров`я своїх дітей.

Я за доказову медицину і доброзичливий та чуйний підхід до дитини та батьків.
Вважаю, що лікування хвороб не потребує списку із багатьох препаратів, інколи достатньо навіть одного, а інколи можливо і без них.

Мені подобається дізнаватись щось нове, оскільки медицина - це та галузь, у якій потрібно постійно вчитись і удосконалюватись.

Я люблю спостерігати за дітьми, за їхнім прогресом та впевненістю і незламною вірою у досягненні своїх цілей, оскільки той шлях який вони проходять від народження до 3-х років, скільки вони зустрічають невдач у своїх спробах, навряд зумів би подолати дорослий - це мотивує.


З якими питаннями допоможе?

☑️ Лікування захворювань дихальної, травної, сечовидільної систем

☑️ Нагляд за фізичним і психічним розвитком дитини

☑️ Догляд за новонародженим

☑️ Вакцинопрофілактика

☑️ Керування та епіднагляд інфекційних хвороб

☑️ Алергічні захворювання

☑️ Корекція харчових звичок дитини

☑️ Оформлення потрібної медичної документації

ДО УВАГИ БАТЬКІВ! Ірина Грищук може стати дільничним педіатром вашої дитини!

В МАЛІ на вул. Шалімова, 65-А /Софіївська Борщагівка/ з цією лікаркою можна підписати деклараціюі отримувати первинну допомогу, гарантовану державою, в умовах сучасної приватної клініки.

Звертатися за телефоном 0800 33 16 12.

Записатись на прийом

Корзина

Ваш кошик порожній.