Про клініку

Ласкаво просимо до Дитячої клініки МАЛІ! Як зрозуміло з назви, наша увага повністю прикута до дітей - від нарождення до 18 рочків!

Про гармонійний розвиток дітей в МАЛІ піклуються дитячі лікарі різних спеціальностей: педіатри, дитячі неврологи, ортопеди та хірурги, отоларингологи, кардіологи, гастроентерологи, імунологи, ендокринологи. Також в нас приймають логопеди та психолог.

Приходьте до нас на масаж, лікувальну гімнастику, фізіотерапевтичні процедури, на вакцинацію сучаснимі безпечними вакцинами, за дитячими довідками до школи, садка або у басейн.

Ми допомагаємо дітям рости здоровими, адже вважаємо, що недостатньо дати дитині пігулку. Здоров'я - поняття різноманітнє, тому в МАЛІ ми створюємо доброзичливу френдлі атмосферу та займаємось питаннями здоров'я взагалі. Багато уваги привертаємо до тем профілактики захворювань, тому батьки звертаються до нас не тільки тоді, коли дитина вже захворіла.

Консультації, мастер-класи, освітня діяльність спеціалістів з питань дитячого здоров'я, харчування, фізичного та інтелектуального розвитку дитини. В нас завжди можна отримати рекомендації та поради спеціалістів про те, як дбати, аби дитина зростала здоровою та щасливою.

До речі, багато цікавої інформації можна отримати з наших сторінок на фейсбуці та в інстаграм. Підписуйтесь! Та ласкаво просимо до МАЛІ! :)

Послуги

Консультації дитячих лікарів

Педіатр, дитячий невролог, ортопед, отоларинголог, кардіолог...

Виклик педіатра додому /Софіївська Борщагівка/

Софіївська Борщагівка, Святопетрівське, Білогородка, Боярка, Вишневий, Тарасівка та інші райони області

Медичні довідки

Оформлюємо будь-які медичні довідки у дитячий садок, школу, басейн та інші

Лабораторні аналізи

Співпрацюємо з 3 медичними лабораторіями. Швидка та якісна обробка результатів аналізів день у день

Послуги для батьків

Широкий спектр лабораторних аналізів, лікувальний масаж

Наша команда

Ірина Фединець педіатр
Ірина Грищук педіатр

Контакти

Наша адреса

Софіївська Борщагівка, вул. Академіка Шалімова, 65-А,
ЖК “Софіївський квартал”

Як ми працюємо

08:00 – 20:00
Понеділок – неділя