Юрій Христенко

Юрій Христенко дитячий ортопед-травматолог, дитячий хірург

 

МЕДИЧНИЙ СТАЖ

17 років

 

ТРЕНІНГИ, КОНФЕРЕНЦІЇ

Науково-практична конференція «Техніки остеосинтезу нижньої кінцівки»

 

ОСВІТА

  • Медичний факультет Сумського державного університету за спеціальністю «Лікувальна справа»
  • Інтернатура на базі кафедри «Дитячої хірургії» Харківського державного медичного університету та Сумської обласної дитячої лікарні

 

СТРАТЕГІЯ ЛІКУВАННЯ

Чим раніше почати лікування, тим кращі результати.

 

ВАРТІСТЬ КОНСУЛЬТАЦІЇ

560 UAH

Записатися на прийом

Мене звати Юрій Христенко.

Працюю дитячим хірургом та ортопедом-травматологом. Спеціалізуюсь на лікуванні травм, вродженої та набутої ортопедичної патології, хірургічної патології.

У 2002 році закінчив медичний факультет Сумського державного університету за спеціальністю «Лікувальна справа» і проходив інтернатуру на базі кафедри «Дитячої хірургії» Харківського державного медичного університету та Сумської обласної дитячої лікарні.

Додатково отримав спеціалізацію з дитячої ортопедії і травматології в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика.

Мій досвід з 2004 року охоплює роботу як в поліклініці, стаціонарі, так і у складі бригади швидкої допомоги. За роки роботи практикуючим дитячим хірургом та ортопедом-травматологом переконався, що, в першу чергу, рання діагностика вроджених патологій, а також своєчасне виявлення набутої патології забезпечить найбільш успішне лікування дитини. Саме тому, для мене завжди було важливим доносити всю необхідну інформацію до батьків нашої малечі з метою їх вчасного інформування про будь-які відхилення та хвороби. В свою чергу, досить часто саме невідкладне звернення батьків до лікаря зможе попередити можливі відхилення та виключити потенційні ризики і хвороби дитини, які можуть датися взнаки навіть у дорослому віці.

Впевнений, що тільки разом – лікар та батьки, у тісній та взаємодовірливій співпраці, зможуть уберегти здоров`я наших дітей.