Євгеній Хохлов

Євгеній Хохлов педіатр, неонатолог

 

МЕДИЧНИЙ СТАЖ

6 років

 

ОСВІТА

Донецький Державний медичний інститут ім. М. Горького

 

ТРЕНІНГИ, КОНФЕРЕНЦІЇ

Курс надання невідкладної допомоги новонародженим

 

СТРАТЕГІЯ ЛІКУВАННЯ

В своїй практиці намагаюсь використовувати лише ті лікарські засоби, які в світовій практиці довели свою ефективність. Я розумію, що призначення великої кількості препаратів не обгрунтовано у більшості випадків.

 

ДЕ ПРИЙМАЄ?

В МАЛІ на Вишгородської; в МАЛІ на Софіївській Борщагівці

 

ВАРТІСТЬ КОНСУЛЬТАЦІЇ

430 UAH

Записатися на прийом

Мене звати Євгеній Хохлов. Я лікар-педіатр дитячої клініки МАЛІ. До цього я працював в педіатричному стаціонарі, вів прийоми у приватній клініці та працював у пологових будинках Миколаєва, а потім Києва. 

Останнім часом я зосередився на амбулаторному прийому, крім того, як лікар, беру участь у медреформі, зі мною можна підписати декларацію.

Вважаю, що батьки завжди повинні розуміти суть захворювання. Настороженість і тривога батьків з приводу стану здоров’я дитини й подальшого його лікування з’являються, коли питання батьків залишаються без відповідей. Тому я завжди намагаюсь відповидати на всі питання під час прийому.

Також ви можете бути впевнені, що я не стану призначати дитині препарати “про всяк випадок”. Тільки за необхідністю! Адже ні для кого не секрет, що таблетки від застуди, наприклад, не існує. Таблетка, що була б ефективна, лікувала, а не створювала видимість лікування. 

В своїй практиці я використовую сучасні стандарти лікування та діагностики, а також лише ефективні препарати.

 

ДО УВАГИ БАТЬКІВ! Лікар-педіатр Євгеній Хохлов може стати дільничним педіатром вашої дитини!

В обох клініках на вул. Вишгородській, 45 (Київ) та на вул. Шалімова, 65-А (Софіївська Борщаговка) можна підписати декларацію з лікарем-педіатром Євгенієм Хохловим і отримувати первинну допомогу, гарантовану державою, в умовах сучасної клініки.   

Для підписання декларації потрібно:

  1. Зареєструватися в системі Helsi. Реєстрація: https://helsi.me. Уважно перевіряйте дані, що вносяться із документів у систему /номер телефону, адресу проживання, ПІБ тощо/
  2. Зареєструвати свою дитину.
  3. Прийти в клініку з оригіналом паспорту одного з батьків,  свідоцтвом про народження дитини та медичною карткою дитини або іншим документом (наприклад, довідка 063), де є відмітки про щеплення.
  4. Підписати декларацію з педіатром.