Педіатр

Тетяна Бойко педіатр, медичний директор

 

МЕДИЧНИЙ СТАЖ 

8 років

 

ОСВІТА

Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця

 

СТРАТЕГІЯ ЛІКУВАННЯ

Педіатрія невтручання

 

ДЕ ПРИЙМАЄ?

В “Малі” на Вишгородської; в “Малі” на Софіївській Борщаговці /під запис/

 

ВАРТІСТЬ КОНСУЛЬТАЦІЇ

670 UAH

ВИКЛИКАТИ ЛІКАРЯ

Мене звуть Тетяна Бойко /в минулому Конотопська/. Я лікар-педіатр і управлінець в сфері охорони здоров’я. Що я робила до МАЛІ? Працювала в поліклініці і стаціонарі, в приватних клініках і зі своїми приватними пацієнтами, будувала і розвивала «Абетку для батьків» – найбільшу мережу послуг для майбутніх і вже батьків.

Мій підхід до педіатрії – співпраця між батьками, дитиною і лікарем, тому що тільки в цьому симбіозі можливо отримувати хороші довгострокові результати на шляху вибудовування здоров’я дитини. Я намагаюся працювати за простими принципами – вчити, що треба робити, щоб бути здоровим, як розпізнати хворобу, зрозуміти, чи потрібно її лікувати і як саме, проконтролювати одужання.

Далеко не завжди, коли до мене приходять зі скаргами, я виписую ліки, дуже часто досить простих дій для того, щоб дитина відчувала себе краще, іноді дії складніше, але в будь-якому випадку, відповіді на питання по здоров’ю часто лежать в способі життя. І навпаки, іноді потрібна медикаментозна корекція, навіть якщо скарги мінімальні.
Можливо, такий підхід підходить не всім і тим не менше, я вірю в нього, і в якості підтвердження правильності маю великий пул батьків, що відносяться до здоров’я дітей як до культури, і, власне, дітей, вже досить дорослих, які спостерігаються з народження, які без побоювань приїжджають на консультації і самі (!) прислухаються до свого організму.

В МАЛІ продовжуватиму вже давно розпочате, тільки вже з допомогою команди однодумців.

Відгуки

  1. Обалденная клиника – чистая, просторная, тихая, персонал приветливый! Чудесный профессиональный и отзывчивый педиатр Татьяна Конотопская! мы всем очень довольны! искренне рекомендуем!

  2. Я очень рада, что открылась эта клиника! Прекрасное отношение к ребенку, врачи внимательные, отзывчивые. Персонал вежливый. Медсестра выше всяких похвал, ручки золотые. Особая благодарность педиатру Конотопской!

залишити відгук