Наталія Дзюба

Наталія Дзюба педіатр

МЕДИЧНИЙ СТАЖ 

17 років

 

КАТЕГОРІЯ 

Лікар вищої категорії

 

ОСВІТА

Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця

 

СТРАТЕГІЯ ЛІКУВАННЯ

Педіатрія невтручання

 

ДЕ ПРИЙМАЄ?

В “МАЛІ” на Софіївській Борщагівці

 

ВАРТІСТЬ КОНСУЛЬТАЦІЇ

430 UAH

ВИКЛИКАТИ ЛІКАРЯ

Мене звати Наталія Дзюба. Я навчалася у Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця. Працюю педіатром 17 років. Керуюся принципом “педіатрії невтручання”.

Наполегливість, цілеспрямованість, впевненість у собі, комунікабельність і оптимізм — мої сильні сторони. Це все поєдную з працелюбністю, організованістю та відповідальністю.

Переконана, що медицина — це не мистецтво.  Це точна спеціальність. Є алгоритми прийняття правильних рішень. Ці алгоритми прописані.

Вільний час люблю присвячувати туризму та кулінарії.  

 

ДО УВАГИ БАТЬКІВ! Лікар-педіатр Наталія Дзюба може стати дільничним педіатром вашої дитини!

В клініці на вул. Шалімова, 65-А (Софіївська Борщаговка) можна підписати декларацію з лікарем-педіатром Наталію Дзюбой і отримувати первинну допомогу, гарантовану державою, в умовах сучасної клініки.   

Для підписання декларації потрібно:

  1. Зареєструватися в системі Helsi. Реєстрація: https://helsi.me. Уважно перевіряйте дані, що вносяться із документів у систему /номер телефону, адресу проживання, ПІБ тощо/
  2. Зареєструвати свою дитину.
  3. Прийти в клініку з оригіналом паспорту одного з батьків,  свідоцтвом про народження дитини та медичною карткою дитини або іншим документом (наприклад, довідка 063), де є відмітки про щеплення.
  4. Підписати декларацію з педіатром.