Людмила Алексеєнко

Людмила Алексеєнко педіатр

 

МЕДИЧНИЙ СТАЖ

36 років

 

КАТЕГОРІЯ

Лікар вищої категорії

 

ОСВІТА

Донецький Державний медичний інститут ім. М. Горького

 

СТРАТЕГІЯ ЛІКУВАННЯ

До кожної дитини треба ставитися як до своєї власної, щоб допомогти їй не тільки перемогти хворобу, а й запобігти її появі

 

ДЕ ПРИЙМАЄ?

В МАЛІ на Вишгородської

 

ВАРТІСТЬ КОНСУЛЬТАЦІЇ

430 UAH

Записатися на прийом

Працюю педіатром більше 30-ти років. 20 років була дільничим педіатром центральної районної лікарні м. Ясиноватая на Донеччині. Працювала педіатром у соматичному та інфекційному стаціонарах, була неонатологом у пологовому, педіатром у школі та дошкільних закладах. Довгий час виконувала обов’язки завполіклініки, потім була заступником головного лікаря центру первинної медико-санітарної допомоги. Останні 10 років працювала у приватних лікарнях Києва.

Можу сказати, що я заповзята та дуже віддана професії. Маю не тільки професіоналізм і сумлінність, але й відкритість, величезну любов до дітей, відповідальність, вміння знайти контакт з дітьми і батьками.

Хочу навчити батьків своїх пацієнтів здоровому мисленню у питаннях догляду, виховання і попередженні захворювань їхніх дітей. І ще — нарешті хочу побачити відродження віри у педіатра і високий соціальний статус українського лікаря.

У вільний час люблю подорожувати, ходжу у театри і на концерти, відвідую лікарські конференції, залюбки проводжу дозвілля з онуками, дітьми та друзями.