Ірина Грищук

Ірина Грищук педіатр

 

МЕДИЧНИЙ СТАЖ 

6 років

 

ОСВІТА

Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця

 

СТРАТЕГІЯ ЛІКУВАННЯ

Тільки доказова медицина

 

ДЕ ПРИЙМАЄ?

В “Малі” на Софіївській Борщаговці

 

ВАРТІСТЬ КОНСУЛЬТАЦІЇ

430 UAH

ВИКЛИКАТИ ЛІКАРЯ

Привіт, мене звати Ірина. Я лікар-педіатр. В 2013 року закінчила національний медичний університет ім. О.О.Богомольця.
Протягом 4-х років працювала в обласному спеціалізованому Будинку дитини, де я ввела діток і контактувала з ними кожен день і була їм і за маму і за тата, тому я можу зрозуміти батьків, їхні страхи і побоювання стосовно здоров`я своїх дітей.
Я за доказову медицину і доброзичливий та чуйний підхід до дитини та батьків.
Вважаю, що лікування хвороб не потребує списку із багатьох препаратів, інколи достатньо навіть одного, а інколи можливо і без них.
Мені подобається дізнаватись щось нове, оскільки медицина – це та галузь, у якій потрібно постійно вчитись і удосконалюватись.
Я люблю спостерігати за дітьми,за їхнім прогресом та впевненістю і незламною вірою у досягненні своїх цілей, оскільки той шлях який вони проходять від народження до 3-х років, скільки вони зустрічають невдач у своїх спробах, наврядчи зумів подолати дорослий – це мотивує.

ДО УВАГИ БАТЬКІВ! Ірина Грищук може стати дільничним педіатром вашої дитини!

В клініці на вул. Шалімова, 65-А /Софіївська Борщаговка/ з цією лікаркою можна підписати деклараціюі отримувати первинну допомогу, гарантовану державою, в умовах сучасної приватної клініки.   

Для підписання декларації потрібно:

  1. Зареєструватися в системі Helsi. Реєстрація тут: https://helsi.me. Уважно перевіряйте дані, що вносяться із документів у систему /номер телефону, адресу проживання, ПІБ тощо/
  2. Зареєструвати свою дитину.
  3. Прийти в клініку з оригіналом паспорту одного з батьків,  свідоцтвом про народження дитини та медичною карткою дитини або іншим документом (наприклад, довідка 063), де є відмітки про щеплення.
  4. Підписати декларацію з педіатром та обслуговуватися безкоштовно.